sada na prípravu kurčaťa

sada na prípravu kurčaťa

Informácie o produkte sada na prípravu kurčaťa

NOVINKA!!!
Steven Raichlen napísal o grilovaní kurčiat na pivovej plechovke samostatnú knihu a práve preto Vám prinášame túto súpravu, aby ste si konečne ugrilovali lahodné kurča!
Súprava obsahuje všetko, bez čoho sa nezaobíde príprava kurčaťa grilovaného na pivnej plechovke.
Sada obsahuje:
- grilovací stojan s kanistrom grilovanie zjednodušuje natoľko, že pri ňom nemôžete urobiť chybu. Pri príprave kurčaťa na pivovej plechovke jednoducho nalejte polovicu piva do plechovky a druhú polovicu použite napríklad na namočenie drevených klátikov a nerezovú plechovku zasuňte do kruhového držiaka. Na neho potom posaďte kurča, tak ako je zobrazené na obale. Ak chcete grilovať a údiť hydinu s iným nápojom ako je pivo alebo sýtené limonády, nalejte do nerezovej oceľovej plechovky víno, saké, pomarančový džús, mušt alebo inú výrazne chutnú tekutinu.
Ako s plechovkou správne pracovať: Držte kurča za krídla, položte ho na grilovaciu plechovku tak, aby plechovka vystúpila hore vnútrom kurčaťa. Zatiahnite kuracie nohy smerom dopredu a nepriamo grilujte alebo uďte 1 až 1-1/2 hodiny.
- pár tepelne izolovaných rukavíc: rukavice si navlečte, až budete grilovať kurča a dávať ho dole z roštu. Naše rukavice sme vyrobili z ľahšieho a pružnejšieho materiálu, aby ste v nich nestratili obratnosť a cit. Zároveň sú ale výborne žiaruvzdorné a chránia vaše ruky pred ohňom. POZOR: Rukavice sú určené len na prácu s horúcimi potravinami, nie k práci s rozžeraveným kovom alebo uhlím.
- momentový teplomer: Keď je potrebné zistiť, či je mäso dosť prepečené, nenechá žiadny skutočný majster grilu nič náhode a použije svoj spoľahlivý momentový teplomer. Aj vy môžete použiť náš grilovacie teplomer, aby ste spoznali, kedy bude kurča dokonale ugrilované. Teplomer má veľkú meraciu stupnicu, na ktorej teplotu jednoducho zistíte. (Teplomer je v stupnici Farenheita)
- nožnice na mäso: použite naše robustné nožnice, keď potrebujete k porcovaniu kurčaťa grilovaného na pivovej plechovke spoľahlivý nástroj a keď nôž jednoducho už nestačí.
- 6 kariet s receptami: Steven Raichlen vám dáva šesť svojich najobľúbenejších receptov (v anglickom jazyku) na prípravu kurčaťa pomocou nástrojov z našej sady.
SR8803 - sada na prípravu kurčaťa
67,00 €

Diskusia k produktu sada na prípravu kurčaťa

Nie sú dostupné žiadne príspevky.
 
cz homemail
NAJ.sk