nastaviteľná grilovacia miska

nastaviteľná grilovacia miska

Informácie o produkte nastaviteľná grilovacia miska

NOVINKA!!!
Ak ste niekedy skúšali grilovať celého lososa alebo pstruha, potom určite viete, že nie je vôbec jednoduché zložiť rybu z roštu, bez toho by sa nepripiekla alebo nerozpadla na kusy. Preto sme pre vás pripravili nastaviteľnú grilovaciu misku na ryby a bravčovú panenku. Odskrutkujte poistnú maticu a roztiahnite misku tak, aby svojou dĺžkou zodpovedala veľkosti ryby alebo kusu mäsa. Ryba sa griluje priamo na miske. Keď je treba rybu posunúť / otočiť alebo podávať, nadvihnite misku, nie rybu. Miska je takisto vhodná na grilovanie bravčovej panenky v kabátiku z bylín.

Návod na použitie:
Grilovanie celých rýb alebo plátkov mäsa: naolejujte misku. Okoreňte rybu a položte ju na misku. Misku dajte na rošt a nepriamo rybu grilujte. Ryba musí byť prepečená dohneda.
Grilovanie hovädzieho alebo bravčovej panenky - Položte misku na rošt, gril nastavte na nepriame grilovanie a teplotu na maximum. Až sa miska rozžeraví, vložte do nej bravčovú panenku, ktorú ste vopred potreli olejom, okorenili a obalili v bylinkách. Grilujte, kým mäso nezhnedne. Prepečenosť mäsa záleží na vašej chuti. Počas grilovania mäso otáčajte kliešťami, aby sa opieklo zo všetkých strán.
Poznámka: Miska sa pri grilovaní rozžeraví. Preto s ňou zaobchádzajte veľmi opatrne.
UPOZORNENIE: Riad s nepriľnavým povrchom nečistite drsnými prostriedkami.
SR8022 - nastaviteľná grilovacia miska
22,00 € Ks

Diskusia k produktu nastaviteľná grilovacia miska

Nie sú dostupné žiadne príspevky.
 
cz homemail
NAJ.sk